کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهـــر با عنایت خداوند متعال در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده و با کادری مجرب، در زمینه درمان بیماری های: ارتوپدی (گردن درد، کمر درد، درمان محدودیت های حرکتی بدنبال شکستگیها، مشکلات مفصلی، …)
نورولوژی (سکته مغزی، ضربه های مغزی، MS، …)
آسیب های ورزشی (توانبخشی رباط صلیبی، منیسک، پیچ خوردگی مچ پا، …)
روماتیسمی (آرتریت روماتویید، لوپوس، اسپوندیلیت آنکیلوزان،…) با ارائه برنامه های جامع توانبخشی در خدمت بیماران گرامی می باشد.
کلیه بیمه شدگان میتوانند از خدمات این کلینیک طبق تعرفه بیمه خود بهره مند گردند.
تمرکز و هدف اصلی ما در کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر با پشتوانه سالها تجربه ارزشمند ،ارائه بهترین، جدیدترین و جامع ترین برنامه های درمانی به مراجعین گرامی می باشد. رویکرد این کلینیک آگاهی و تشخیص صحیح علت عارضه ، تعیین اهداف درمانی و سپس اقدام به درمان ، آموزش بیمار و نظارت بر روند درمان و درنهایت پیشگیری از بروز مجدد آسیب است.
ما بر این باوریم که ارائه بهترین روش درمانی تنها با بهره گیری از علوم و تکنیک های نوین درمانی و به روز بودن کادر درمان امکان پذیر می باشد. لذا کادر درمانی کلینیک ایرانمهر سالانه با شرکت در کارگاه ها و کلاسهای مختلف و متعدد و بهره گیری از اساتید داخلی و خارجی ، سعی در ارائه جدیدترین و بروز ترین خدمات درمانی را به بیماران عزیز و گرامی دارد.
در کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر احترام پرسنل به بیماران ، تخصیص فضای درمانی مشخص و زمان کافی به هر بیمار وحفظ حریم شخصی افراد از ارکان اساسی می باشد.

ما مفتخریم که دراین کلینیک به درمان علت های ریشه ای درد می پردازیم و هدف تنها کاهش علائم نمی باشد. تشخیص صحیح شرط اصلی درمان کارآمد است . یکی از ویژگی های فیزیوتراپیستهای کلینیک ایرانمهر ارزیابی کلی بیماران جهت کشف علت اصلی مشکل می باشد و معاینه بیماران تنها منتهی به عضو درخواست شده در نسخه نمی باشد.
توجه به کاهش مدت زمان درمان بیماران و جلوگیری از رفت و آمد های طولانی و اتلاف زمان و هزینه از ویژگی های کلینیک ما می باشد.
فیزیوتراپی ایرانمهر به پیشرفته ترین دستگاه های الکتروتراپی ، اولتراسوند ، لیزر، مگنت ، تخت کشش دیجیتالی سیستمهای ارزیابی و امکانات تمرین درمانی مجهز است.
ما علاوه بر تهیه جدیدترین تجهیزات الکتروتراپی ، همواره به دنبال یادگیری نکنیک های درمان دستی و برنامه های جامع تر تمرین درمانی هستیم تا بتوانیم روش‌های نوین فیزیوتراپی را در این مرکز به بیماران‌ گرامی ارائه دهیم.

ارزیابی کامل بیماران و تشکیل پرونده: یک ارزیابی خوب و معاینه کامل و مطالعه مدارک پاراکلینیک بیمار مهمترین وظیفه درمانگر می باشد. این مهم در کلینیک ما با دقت توسط فیزیوتراپیست ها انجام می گردد.
طرح ریزی برنامه درمانی بیمار با توجه به علائمی مانند درد ، التهاب ، محدودیت حرکتی و یا آسیب عصب و با بهره گیری از: درمانهای دستی(موبیلیزاسیون مفصل ، تاندون و عصب، موبیلیزاسیون و منیپولاسیون مهره ها و استفاده از تکنیک سوزن خشک)، الکتروتراپی (استفاده از اولتراسوند، لیزر،تحریک الکتریکی و…)، تدوین برنامه ورزشی و اصلاحی (بصورت اختصاصی برای افراد مختلف با توجه به سن و نوع بیماری و سایر شرایط فرد.)
آموزش به بیمار جهت ادامه ورزشها در منزل و حفظ راستای مناسب بدن و بهره گیری از علم ارگونومی در محیط زندگی و کار.
ارزیابی مستمر بیمار ما همواره در طی دوران درمان و پس از ان بر روند بهبودی بیمار ، نحوه صحیح اجرای برنامه تمرینی و اتخاذ سبک زندگی صحیح نظارت داریم.