با فیزیوتراپی ایرانمهر آشنا شوید

کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهـــر با عنایت خداوند متعال در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده و با کادری مجرب، در زمینه درمان بیماری های: ارتوپدی (گردن درد، کمر درد، درمان محدودیت های حرکتی بدنبال شکستگیها، مشکلات مفصلی، …)
نورولوژی (سکته مغزی، ضربه های مغزی، MS، …)
آسیب های ورزشی (توانبخشی رباط صلیبی، منیسک، پیچ خوردگی مچ پا، …)
روماتیسمی (آرتریت روماتویید، لوپوس، اسپوندیلیت آنکیلوزان،…) با ارائه برنامه های جامع توانبخشی در خدمت بیماران گرامی می باشد.
کلیه بیمه شدگان میتوانند از خدمات این کلینیک طبق تعرفه بیمه خود بهره مند گردند.
تمرکز و هدف اصلی ما در کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر با پشتوانه سالها تجربه ارزشمند ،ارائه بهترین، جدیدترین و جامع ترین برنامه های درمانی به مراجعین گرامی می باشد. رویکرد این کلینیک آگاهی و تشخیص صحیح علت عارضه ، تعیین اهداف درمانی و سپس اقدام به درمان ، آموزش بیمار و نظارت بر روند درمان و درنهایت پیشگیری از بروز مجدد آسیب است.
ما بر این باوریم که ارائه بهترین روش درمانی تنها با بهره گیری از علوم و تکنیک های نوین درمانی و به روز بودن کادر درمان امکان پذیر می باشد. لذا کادر درمانی کلینیک ایرانمهر سالانه با شرکت در کارگاه ها و کلاسهای مختلف و متعدد و بهره گیری از اساتید داخلی و خارجی ، سعی در ارائه جدیدترین و بروز ترین خدمات درمانی را به بیماران عزیز و گرامی دارد.
در کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر احترام پرسنل به بیماران ، تخصیص فضای درمانی مشخص و زمان کافی به هر بیمار وحفظ حریم شخصی افراد از ارکان اساسی می باشد.