تخت میگان – میگان تراپی

کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر ، مرکز ارائه خدمات تخت میگان – میگان تراپی در کرج می باشد که با بکارگیری متخصصین با تجربه و بهره مندی از دانش روز ، بالاترین میزان اثربخشی و رضایتمندی را برای مراجعین گرامی فراهم می آورد.

کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر ، طرف قرارداد با بیمه ها  

✵ کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات تخت میگان – میگان تراپی
☎️  34255513 – 026
☎️  09123141246
🚩 آدرس و موقعیت کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر در مسیریاب ها ( کلیک کنید )

تخت میگان چیست؟

تخت میگان نوعی تکنولوژی درمانی است که عملکرد چندگانه دارد. عملکرد های تخت میگان ترکیبی از ماساژ درمانی و طب فشاری با استفاده از سنگ یشم، گرما درمانی با استفاده از مادون قرمز ،درمانهای دستی و اکوپانکچر می باشد.تخت میگان دارای تاییدیه FDA استرالیا و اروپا می باشد و طبق تحقیقات به عمل آمده در استفاده از تخت میگان ،میزان رضایتمندی افرادی که دردهای مزمن مربوط به ساختارهای اسکلتی عضلانی داشته اند ، حدود ۹۰ درصد بوده است.
تخت میگان می تواند روی تمام قسمتهای ستون فقرات گردنی، توراسیک ، کمری و همچنین اندامهای تحتانی اثر گرمایی و فشاری ایجاد نماید.بنابراین احساس خوشایندی برای افراد در حین استفاده ایجاد می نماید .
نکته بسیار مهم در استفاده از تخت میگان قابلیت تنظیم آن می باشد . فیزیوتراپیست می تواند با توجه به مشکل بیمار محل درمان را محدود نماید. مثلاً فقط در ناحیه کمری ( لومبار ) استفاده گردد . همچنین در حین درمان می توان دمای ناحیه فوقانی بدن یا اندامهای تحتانی را به طور جداگانه افزایش یا کاهش داد.

همچنین با تغییر برنامه دستگاه می‌توان فقط روی نقاط طب سوزنی تاثیر گذاشت و از این طریق به کاهش علائم بیماران کمک نمود.
سنگ های مخصوص داخل تخت عضلات اطراف ستون فقرات را ماساژ می دهد و کمک می کند ستون فقرات در راستای مناسب خود قرار بگیرد. اثرات حرارتی این تخت موجب بهبود گردش خون و افزایش اکسیژن و انرژی سلولی می گردد.
طول مدت یک جلسه درمانی بستگی به انتخاب برنامه درمانی دارد و معمولا بین ۲۰ الی ۳۵ دقیقه میباشد .

تخت میگان
تخت میگان

مزایای استفاده از تخت میگان

از بین بردن سموم بدن
افزایش سطح انرژی بدن
بهبود گردش خون
افزایش سوخت و ساز سلول ها

موارد کاربرد تخت میگان

دردهای مزمن عضلات بخصوص عضلات اطراف ستون فقرات
فیبرومیالژیا
اسپاسم عضلانی
ادم (ورم) اندامهای تحتانی

موارد منع استفاده

*بارداری
*افرادی که تومورهای بدخیم دارند
*افرادی که باتری قلبی دارند (pace maker)
*در بی ثباتی های مهره ای مانند سرخوردگی ها و شکستگی ها

تخت میگان در کرج

در کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهر ضمن بهره گیری از مزایای تخت میگان بصورت حرفه ای ، درمان همزمان با سایر روش ها از جمله تکار تراپی و سوزن خشک نیز برای مراجعین گرامی انجام میگردد .

Picture of کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهـــر از سال ۱۳۸۵ تا کنون با کادری مجرب، در زمینه درمان بیماری های: ارتوپدی - نورولوژی - آسیب های ورزشی - روماتیسمی و ...  با ارائه برنامه های جامع توانبخشی در خدمت بیماران گرامی می باشد.

کلینیک فیزیوتراپی ایرانمهـــر از سال ۱۳۸۵ تا کنون با کادری مجرب، در زمینه درمان بیماری های: ارتوپدی - نورولوژی - آسیب های ورزشی - روماتیسمی و ... با ارائه برنامه های جامع توانبخشی در خدمت بیماران گرامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *